Kly splnily úkol, vyhrály u posledního, Pšovka inkasovala šest gólů

Trojice týmů z Mělnicka tentokrát bojovala o body I. A třídy na hřištích soupeřů. Jenže bodový zisk si připsaly pouze Kly, které dokázaly vyhrát u posledních Uhlířských Janovic, které se snažily na Kly vytáhnout. Nakonec rozhodl o výhře jediný gól Šmída ještě v prvním poločase. A i když měly Kly celé utkání zcela pod kontrolou, více branek už nevstřelily.
Neúspěšný boj o čtvrté místo v tabulce svedly Záryby v Pěčicích, kde byly v prvním poločase vyrovnaným soupeřem a do přestávky držely nerozhodný stav 1:1. Jenže ve 40. minutě přišlo vyloučení Hallíka za stažení hráče za dres ve vyložené šanci a od té doby měly Pěčice navrch, což vyjádřily i dalšími třemi brankami. Záryby už dokázaly výsledek jen korigovat.
V utkání Pšovky Mělník na trávníku rezervy Českého Brodu se na první gól čekalo do 40. minuty. Nic nenasvědčovalo tomu, že by Pšovka měla odjet s debaklem i když poločas skončil 2:0.  V rozmezí patnácti minut druhého poločasu inkasovala Pšovka ještě čtyřikrát.

Uhlířské Janovice – TJ Kly 0:1
Branka: 34. Šmíd. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 0 – Kympl, Dohnal. Poločas: 0:1.

Pěčice – TJ Záryby 4:2
Branky: 8. Kiceluk, 52. Novák, 63. vlastní, 77. Valenta – 34. Voštiar, 77. Krulich. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: Mulač, Volf – Hallík. Poločas:  1:1.

Český Brod B – FK Pšovka Mělník 6:0
Branky: 39., 47. a 49. Šťastný, 40. Gajdasz, 58. Sedláček, 62. Hanzl. Rozhodčí: Filip. ŽK: Mužík – Grabmüller. Poločas: 2:0.

Ostatní výsledky 28. kola I. A Třídy skupiny B: Čelákovice – Mnichovohradištský SK 6:1 (4:1), Vyšehořovice – Kosmonosy 2:0 (0:0), Sázava – Poděbrady 1:5 (1:2), Luštěnice – Divišov 2:1 (2:1), Lysá n. Lab. – Velim 4:1 (1:1).

1. Poděbrady                                 28  20  2  0    6  67:30  64
2. Vyšehořovice                             28  17  4  2    5  63:33  61
3. Velim                                          28  17  4  2    5  63:33  61
4. Pěčice                                        28  15  3  1    9  63:44  52
5. Český Brod B                             28  13  3  3    9  54:38  48
6. Záryby                                        28  12  5  1  10  60:49  47
7. Lysá n. Lab.                               28  14  1  3  10  55:50  47
8. Kly                                              28  14  0  3  11  51:50  45