Justin Lavash se opět vrací do Staré Mydlárny

Po skvělém vystoupení slovenské kapely ZVA – 12-28, která vytvořila dokonalou atmosféru do mělnického klubu zavítá další stálý host. A tím je samozřejmě výjimečný anglický kytarista, zpěvák a skladatel Justin Lavash.

Stálým hostům klubu i účastníkům letních setkáních Blues před Dírou v mělnickém podloubí není ani třeba jej blíže představovat. Justin se inspiruje styly jako je folk, blues a jazz, které vzájemně míchá a vytváří svoji originalitu a dynamiku. Jeho koncerty tak mají náboj. Na hudební scéně se pohybuje již více než čtvrt století a před lety se usadil v Praze, kde hraje v tamějších předních klubech. Pro svojí virtuózní techniku hry na kytaru patří coby vyhledávaný partner řady tuzemských hudebních osobností tuzemské alternativy jako jsou například Monika Načeva, Lenka Dusilová, Michal Horáček či Vladimír Merta.

Ačkoli Justin za svou bohatou kariéru nasbíral nejednu zkušenost koncertováním před širokým publikem na různých festivalech, sám preferuje hraní v intimnějších prostorách jako jsou malé sály či kluby.

A takové místo nabízí i mělnická Mydlárna. Takže v pátek 19. ledna v obvyklou dobu od 21 hodin se naskýtá příležitost si opět poslechnout koncert tohoto fenomenálního muzikanta.

Není pochyb o tom, že to bude zase skvělý večer.

mar

Foto: archiv autora