HC Junior si stále drží svojí neporazitelnost

Ani ve čtvrtém utkání mělničtí hokejisté nepoznali hořkost porážky. V sobotu na svém ledě přivítali mužstvo z Velkých Popovic. A opět začali skvěle. Hned v úvodu využili přesilovku a již v druhé minutě se ujali vedení. Hosté však stačili vyrovnat a tak do šaten obě mužstva šla po smírném výsledku. Druhá třetina nezačala pro mělnické hráče dobře, neboť se hosté trefili mezi chrániče brankáře Fialy a ujali se tak vedení. Avšak Junior stačil vyrovnat a nakonec i otočit skóre. V poslední třetině dramatičnost zápasu gradovala. Popovickým se podařilo opět vyrovnat a schylovalo se k prodloužení. Avšak domácí nenechali nic náhodě a dvěma brankami zpečetili vítězství. Díky tomu Mělníku patří druhé místo v tabulce kde zaostává o pouhý bod nad vedoucí Čáslaví. V příštím kole jede do Mladé Boleslavi, kde se v sobotu 13. října od 17 hodin utká se zdejším „béčkem“. A tak držme palce ať je ta „třináctka“ tentokrát šťastná.

HC Junior Mělník – TJ Slavoj Velké Popovice 5 : 3

Třetiny: 1:1, 2:1, 2:1

Branky a nahrávky: 2. Šubrt (T.Havel), 34. T.Havel (Chvátal), 37. T.Havel, 57. Kratochvíl (Šícha) 60. Lenc (Janele) – 8. Žoha (Braniš, Medřický), 22. Vacek, 54. Vacek (Mareček)

Vyloučení: 8-11, navíc D.Havel (Mělník) 10 minut OT za NAP, Husák (Mělník) 10 minut OT za HRUB, Žoha (Popovice) 5 + do konce utkání za NARZ, Braniš (Popovice) 10 minut OT za HRUB. Využití: 2-1. V oslabení: 0-0.