HC Junior si připsal další plný počet bodů

Vítězná série mělnických hokejistů stále pokračuje. Na svém ledě přivítali tentokrát mužstvo z Rakovníka s nímž si poměrně hladce dokázali poradit. První třetina byla ještě vyrovnaná když na vedoucí branku domácích stačil soupeř odpovědět vyrovnáním, ale to bylo již od něho vše. Ještě v první třetině se opět dostal Junior do vedení a další část zápasu patřil již Mělníku, jenž s tříbodovým náskokem na Benešov vede tabulku Krajské ligy.

Junior však nyní čekají dva těžké zápasy na ledě soupeřů. V neděli 26. listopadu hraje ve Slaném, kde utkání začíná v 17 hodin. A o týden později v sobotu 2. prosince v Černošicích od 16:30.

HC Mělník – HC Rakovník 6:1