Gentlemani v cylindrech se poprvé představí v městě chemie

Letos tomu bude již šestnáct let co udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET ve složení Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kolár a David Uličník. Skupina byla založena z iniciativy Jiřího Korna totiž v říjnu 2002, kdy se tito “muži v černém” představili skladbou „How Deep Is Your Love”. Bouřlivá reakce publika a stoupající zájem posluchačů byly důvodem pro přípravu mnoha dalších songů jako například „Lady Karneval“, „Tears In Heaven“, „Addams Family“ a dalších. Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Jejich vystoupení se setkává stále s velkým úspěchem i proto, že svůj program mění, a tak vzniklo už několik verzí. Ta poslední, čtvrtá, měla premiéru na podzim 2012. I zde se jedná o vynikající vokální výkony s překvapivě originálním pojetím aranžmá i temperamentní herecké a taneční výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

Gentlemani v cylindrech se představí poprvé neratovickému publiku ve středu 28. února od 19 hodin ve Velkém sále Společenského domu v Neratovicích. Tato skutečně originální podívaná určitě potěší všechny milovníky tohoto žánru.

mar