„Dva nahatý chlapi“ nabídnou atraktivní představení

Skvělé herecké obsazení, skvělá režie i výborně napsaná hra! Z takového spojení může vzniknout jen velmi atraktivní představení. Již ten název napovídá o co půjde. Bláznivá komedie francouzského dramatika Sébastiena Thiéryho vyprodává i pařížská divadla. Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali. A tak dva úplně nazí muži jsou na stejné lodi, protože ani jeden netuší, jak se tam dostal. Příchod Alainovy ženy celou věc dále komplikuje a Kramer dělá vše možné i nemožné, aby své manželství zachránil. A tak začíná dlouhá cesta hledání a zjišťování. Manželka chce zjistit pravdu, ale ta je skutečné pravdě na hony vzdálená. Jeho obhajoba má však od počátku vážné trhliny, navíc Catherine v jeho diáři objeví podezřelé jméno a zdá se, že její přesvědčení už nemůže nic změnit. Když člověk začne pátrat ve svém nitru, může si být vždy jistý tím, co tam objeví…

V režii Antonína Procházky, který je pověstný svou precizností, smyslem pro humor i velmi osobním přístupem k hercům, se divákům se představí Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus a Daniela Šinkorová.

Martin Zounar a Martin Kraus, kteří ztvárňují hlavní postavy, si nemohli vynachválit výběr kolegů. „Musím říct, že mě ta hra velmi baví, hraje se ve čtyřech a jsem rád, že jsem se seznámil a mám možnost hrát s Martinem Krausem,“ prozradil Martin Zounar.

Není pochyb, že se v kralupském kulturním domě Vltava neméně pobaví i diváci, kteří se zamíří v úterý 15. září ve 20 hodin.

mar