Zápas v Benešově ztratili mělničtí basketbalisté v poslední čtvrtině

Do čtvrtého dvojkola Středočeské ligy basketbalistů vstoupil Mělník tentokrát jen jednou. Cestoval do Benešova, kde proti tamnímu béčku nebyl bez šancí. Celý zápas byl k vidění vyrovnaný basketbal. Přesto si Benešov po první a druhé čtvrtině držel těsné vedení. Po přestávce měl ve třetí části zápasu mírně navrch Mělník, který dokonce o jeden bod vedl. Jenže čtvrtou čtvrtinu nezvládl. Mužstvu se přestala dařit střelba, zatímco domácí Benešov ji vylepšil a poslední část zápasu vyhrál o sedm bodů, což vedlo i k jeho celkovému vítězství.

BC Benešov B – R&J EBC Mělník 74:68
Body Mělníka:
 Rajnoch 23, Čejka 15, Laudin 11, Kvasný 9, Vališ 6, Janda 4. TH: 14/10:21/12, Fauly: 16:16.   Čtvrtiny:14:12 20:20, 17:20, 23:16.

Ostatní výsledky: Pečky – Český Brod 62:56, Beroun – Réma Nymburk 55:83, Příbram – Kolín B 70:56, A“Beroun – Kolín B 102:52, Příbram – Réma Nymburk 63:76, Benešov B – Ml. Boleslav B 68:96.

1. Ml. Boleslav B                         7  5  2  525:442  12
2. Nymburk                                  5  5  0  391:304  10
3. BK R&J EBC Mělník           6  3  3  453:411    9
4. Příbram                                   6  3  3  441:421    9
5. Benešov B                              6  3  3  375:433    9
6. Beroun                                    5  3  2  384:358    8
7. Pečky                                      5  3  2  312:312    8
8. Kolín B                                    7  1  6  402:502    8