Venku vyhrály jen Záryby, Pšovka přivezla bod od lídra z Vyšehořovic

Všechny tři celky z Mělnicka cestovaly za soupeřem na jejich hřiště a v konečném bilancování si přivezly čtyři body. Nejlépe dopadly Záryby, které hostovaly u zachraňujících se Luštěnic. Skvěle zvládly závěry obou poločasů. Minutu před přestávkou poslal Záryby do vedení Šašek a v posledních sedmi minutách exceloval Vytlačil, který se trefil dvakrát a účet zápasy upravil na konečných 3:0 pro Záryby.
Podstatně těžšího soupeře měla Pšovka Mělník, která se vydala za lídrem soutěže do Vyšehořovic. Překvapivě hrála neohroženě, už po dvou minutách odpověděla vyrovnávací brankou Kouby.  Domácí působili více nervózněji, hráli nedisciplinovaně a vysloužili si dvojnásobné vyloučení. Toho Pšovka využila v 88. minutě Dvorným k vyrovnání na 2:2. Penaltový rozstřel už ale zvládly lépe Vyšehořovice. Bod od lídra soutěže je přesto cenným ziskem.
Nejhůře o víkendu dopadly Kly, které byly hostem Čelákovic. Na jejich hřišti Kly fotbalově nestačily, v obraně vytvářely příliš chyb a čtyřikrát inkasovaly. Navíc v útoku branku soupeře téměř neohrozily a nemohly tak čekat v nějaký lepší výsledek.

Sokol Luštěnice – TJ Záryby 0:3
Branky: 44. Šašek, 83. a 89. Vytlačil. Rozhodčí:  Svoboda. ŽK: 0 – Šašek, Voštiar. Poločas: 0:1.

So Vyšehořovice – FK Pšovka Mělník 3:2 po penaltách
Branky: 27. Blažek, 57. Prokeš – 29. Kouba, 88. Dvorný. Rozhodčí: Lipoti, Breškovec,  Blažek, Bíža – 0. ČK: 45. Boruta, 80. Breškovec (oba Vyšehořovice). Poločas: 1:1. Penalty 4:3.

Union Čelákovice – TJ Kly 4:0
Branky: 9. Kadeřábek, 25. Pikous, 79. Vacek, 85. Vlček. Rozhodčí: Vokoun: ŽK: Vacek – Miřatský, Mihalík. ČK: Mihalík (Kly). Poločas: 2:0.

Ostatní výsledky I. A třídy skupiny B: Pěčice – Český Brod B 1:3 (0:3), Sázava –  Uhlířské Janovice 3:1 (1:0), Kosmonosy – Mnichovohradištský SK 3:2 po pen. (1:1), Lysá n. Lab. – Poděbrady 1:2 po pen. (0:1), Velim – Divišov 3:1 (1:0).

1. Vyšehořovice                        24  16  4  2    2  58:23  58
2. Poděbrady                           24  16  2  0    6  53:26  52
3. Velim                                   24  13  1  3    7  41:33  44
4. Pěčice                                 24  12  3  1    8  53:40  43
5. Kosmonosy                         24  10  5  2    7  51:32  42
6. So Záryby                           24  11  4  1    8  54:40  42
7. Český Brod B                      24  11  2  3    8  45:35  40
8. Lysá n. Lab.                        24  12  1  2    9  44:37  40