Volejbalistky Kralup a Neratovic vydolovaly body

Už třetí sobotu mají za sebou krajské volejbalové soutěže nadstavbovou část a to jak ve skupině finálové, tak skupině o záchranu. V krajském přeboru žen se Neratovic a Kralup týká skupina o záchranu. V ní ale oba zástupci mělnického regionu byli tentokrát hodně úspěšní. Kralupy si pod sítí vybojovaly plný bodový zisk šesti bodů a ženy Neratovic si zase vyšláply na vedoucí Roztoky, které obraly celkem o čtyři body. V Mladé Boleslavi dovolily kralupské ženy domácím jen jeden set a to v prvním utkání. Jeho první dva sety byly hodně vyrovnané, přesto je Kralupy díky skvělé koncovce vyhrály a vedly tak 2:0. Ovšem ve třetím setu se u nich vytratily spolehlivé bloky a i agresivní útok, a tak proti soupeřkám uhrály jen 17 bodů. Jenže čtvrtý set vyšel přesně naopak a Kralupy si tak mohly připsat plný tříbodový zisk. Ve druhém utkání už Kralupy excelovaly. Domácí Mladé Boleslavi jak v prvním, tak druhém setu dovolily vždy jen 16 bodů. Ve třetím sice trochu polevily, ovšem koncovku i třetího setu ovládly a náskok před poslední Mladou Boleslaví vybudovaly už na devět bodů.

Skupina o udržení – 5. a 6. kolo: TJ Neratovice – Roztoky u Prahy B 3:0 (20, 24, 12) a 2:3 (23, 17, -18, -11, -12), Mladá Boleslav – TJ Kralupy 1:3 (-25, -22, 17, -17) a 0:3 (-16, -16, -22).