Vánoční pohoda zavládne opět i ve Staré Mydlárně

Tento mělnický klub se po celý rok stává cílem příznivců dobré muziky. Zní zde hudba různých žánrů a zdejší prostory bývají prosyceny perfektní atmosférou. Takovou, jakou dokáží vytvořit lidé naladěni na podobnou strunu. Proto i tento vánoční čas nebude žádnou výjimkou.

Minulý pátek zde proběhla tradiční vánoční besídka v níž se podobně jako předcházející roky o skvělou náladu postarala kapela Baťa a Kalábůf něžný beat! Zcela zaplněný klub zase prožíval ten pravý předvánoční mejdan plný pohody a radosti ze skvělé muziky.

Avšak to zdaleka není vše. Pro ty, kteří se během předvánočního úklidu budou chtít také někam uklidit je připraven opět v pátek 21. prosince koncert hned dvou kapel. Skupina To nechceš?! zahraje melodic metal-punk a teplická hudební formace Eva Foldová & Bezkoušky Band předvede blues-rockový nářez.

A pak nastane Štědrý večer k němuž samozřejmě již patří i různé tradice, které ještě více zpříjemňují onu poezii těchto svátků. Nejinak tomu bývá i v tomto případě. Tak jako každoročně, tak i letos se dveře zdejšího klubu otevřou pro všechny příznivce dobré muziky. Od 22. hodiny zde skvělý pianista Tomáš Homuta se svými hosty opět věnuje svůj hudební dárek všem, kteří vstanou od svátečního stolu a vypraví se za svými přáteli popřát jim ty šťastné a veselé…

Bedřich Marjanko