Týden hokeje i na mělnickém stadionu

Již po čtvrté a v rámci České republiky potřetí probíhá celostátní akce Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. Jedná se o sérii sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se tak naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.

I mělnický HC Junior se připojuje k této akci. A tak ve čtvrtek 25.ledna od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Jiřího Krejsu (608 233 340) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Tato akce bude letos ještě obohacena i o hokejové utkání, neboť od 19 hodin zde proběhne dohrávka 17. kola Krajské hokejové ligy.

mar