Řipská pouť opět zve všechny milovníky dobré zábavy

O tomto víkendu opět zamíří četní návštěvníci pod památnou horu Říp. Od pátku až do neděle zde totiž proběhne tradiční pouť k svátku sv. Jiří. A tak na všechny čekají tři dny plné hudby, zábavy, doplněné o stovky stánků s krásným výhledem na panoráma Českého středohoří.

Na akci nebude chybět celá řada atrakcí a to jak tradičních, rodinných, tak i těch pořádně adrenalinových.

Pouť samozřejmě doplní bohatý kulturní program v němž vystoupí umělci různých hudebních žánrů jako je rock, pop, country, folk, ale také ska či world music. Na své si letos přijdou především milovnicí revivalů. V sobotním odpoledni zazní tak skladby QUEEN, THE BEATLES, ABBA či SMOKIE a v neděli i revival již legendárních KABÁTŮ. Děti si kromě atrakcí či pouťových dobrot užijí mnoho legrace s klaunem a budou si moci prohlédnout některá domácí zvířátka. Do programu se totiž vrátí oblíbená prodejní výstava králíků, drůbeže a holubů pořádaná místní organizací Českého svazu chovatelů.

Chybět nebudou ani vyhlídkové lety a milovníci dob minulých budou moci v sobotu využít historického vlaku – Expresu sv.Jiří, který vyjede z pražského Bráníku v 9 hodin přes Kralupy nad Vltavou do Ctiněvsi. Zde se budou moci vyznavači pěnivého moku i posilnit v místním rodinném pivovaru, neboť po předložení jízdenky parního vlaku obdrží malé pivo zdarma.

A pak se vydat vstříc jistě skvělé zábavě.

BM