Pražské divadlo Studio DVA online

Mnozí z nás mají doma vstupenky na divadelní představení, které si zakoupili týdny dopředu a které teď bohužel nemohou využít. Divadla jsou uzavřena, mnohá ale hledají cestu, jak se spojit se svými diváky na dálku. Začala vysílat online přenosy svých představení.

Například pražské divadlo Studio DVA sestavuje pro své diváky mimořádný program. Vysílá na svém facebookovém profilu vždy od devatenácti hodin. Exkluzivní vysílání je zdarma, ale zájemci si mohou pořídit dobrovolnou vstupenku. Studio DVA má otevřený profil, takže se na něj dostanou i ti, kteří Facebook nemají. Druhý den se objeví představení či talk show na YouTube, aby se k němu dostalo co nejvíce lidí.

Divadlo dosud odvysílalo online talk show Jsme s vámi s Monikou Absolonovou a Bobem Kleplem talk show s Ivanou Chýlkovou, Janem Krausem a Bobem Kleplem, talk show s Patrikem Hartlem, speciální vydání oneman show VYSAVAČ s Bobem Kleplem, koncert Moniky Absolonové za doprovodu Ondřeje Hájka a talk show se Zlatou Adamovskou a Petrem Štěpánkem.

Na pondělí 23.3. připravuje divadlo talkshow s Evou Holubovou a Bobem Kleplem, na středu 25.3. koncert Radky Fišarové za doprovodu akordeonisty Aliaksandra Yasinského a kytaristy Mirka Linky. Na páteční večer divadlo chystá pro své diváky speciální (zatím tajné) překvapení. Tešíme se, že by mohlo uvést jednu ze svých úspěšných komediálních inscenací.

Program online představení naleznete na webových stránkách Studia DVA: https://www.studiodva.cz/jsme-s-vami/program/.

IS