One human show Simony Babčákové aneb život, vesmír a vůbec

Herečku Simonu Babčákovou známe jako skvělou herečku neméně skvělého pražského Dejvického divadla a samozřejmě z televizních obrazovek či filmového plátna. Můžeme si jí připomenout například z filmu Jana Hřebejka „U mě dobrý“ a „Nestyda“. Zahrála si také ve snímcích „Nuda v Brně,“ „Děti noci“ či „Díra do Hanušovic“. Za své herecké výkony získala řadu cen kritiky a nominací na Českého lva či na cenu Týtý. Vystupuje také v muzikálu HELLO, DOLLY! v divadle Studio Dva a v Kalichu nastudovala hru o autistickém chlapci „Podivný případ se psem“.

Kromě herectví se věnuje ale i také moderování, přednáškám, načítání knih a uvádí i své improvizační večery. Po dlouhodobé spolupráci s Ester Kočičkovou a jejich vyhlášených improvizacích v Rock café, založila v roce 2015 improvizační skupinu NO A, která vznikla z Laboratoří, workshopů v Dejvickém divadle.

A právě v této své umělecké oblasti se představí i v mělnickém Masarykově kulturním domě, kde uvede improvizační show o životě, vesmíru a vůbec o všem….

Toto nejenom veselé setkání, jenž však přiměje i k zamyšlení bude možno navštívit v pondělí 4. června od 19.30 hodin.

Určitě to bude hezký večer s touto skvělou herečkou.

mar