Kam za romantikou na sv. Valentýna?

Svátek svatého Valentýna připadá jako každý rok na 14. února. Pokud ještě stále nevíte, čím letos překvapit svou drahou polovičku, inspirujte se těmi nejromantičtějšími místy v okolí, kde strávit tento výjimečný den. Nechte se hýčkat v luxusu zámeckých komnat. Ať už se políbíte na zámku nebo při valentýnském běhu, letos si svatého Valentýna opravdu užijete!

 

Zimní romance na zámku Liblice

Dopřejte si romantickou noc ve dvou na kouzelném barokním zámku v Liblicích. V rámci bytování na zámku pro 2 osoby na jednu noc Vás bude čekat romantická večeře o 3 chodech při svíčkách, bohatá zámecká snídaně, odpolední posezení u krbu s kávou a dortem i privátní wellness na 1 hodinu.

Rezidence Liběchov

Rezidence Liběchov nabízí romantický balíček pro 2 osoby. Ubytování na dvě noci je včetně snídaně v luxusním pokoji s balkónem a nádherným výhledem. Užijte si romantickou večeři při svíčkách o pěti chodech a lahví sektu. Nechte se hýčkat ve spa, čeká Vás 2x 30 minut ve whirpoolu a masáž zad a šíje pro oba.

 


Valentýnské menu v Rezidenci Liběchov  14.2.
Celerovo-mrkvový krém s pečenou krevetou a bylinkovým olejem
♥ ♥ ♥
Marinované kachní prsíčko s dušeným řapíkatým celerem
a salátkem z výhonků na studené omáčce vitello
♥ ♥ ♥
Parfé z čerstvých jahod s domácí pralinkou a sladkým tvarohem


Zájezdní hostinec Na Štěpáně

Nechte se zlákat nabídkou šéfkuchaře a pozvěte svoji lásku na romantickou večeři do zájezdního hostince Na Štěpáně. Zažijte návrat do let minulých, kdy se s partnery na večeře jezdilo vozem. Valentýnské menu je plné lahůdek, na závěr Vás čeká tradiční desert s překvapením dokončovaný před hostem.


Valentýnské menu Zájezdní hostinec Na Štěpáně 13.2.2018 – 15.2.2018

Kraus Sekt brut Rosé 
*
Amuse Bouche – uvítání, pozdrav z kuchyně
*
Foie Gras au Torchon, jablečná přesnídávka, chips z hrušky,
domací brioška
*
Lanýžové vejce, parmazánová omáčka
*
Filátka z platýze, pyré z černého kořene, mrkvový kaviár, tempurované listy špenátu, rybí omáčka
*
Čokoládová koule s překvapením, krém z fazolí Tonka


 

Trdlovačka s Tancovačkou

Přijďte si na Valentýna zatancovat do Masarykova kulturního domu v Mělníku. Ve středu 14. února od 15.30 hodin se zde bude konat hudebně zábavný pořad s tancem. K tanci i poslechu zahraje kapela Tancovačka pod vedením Standy Tatara.

Valentýnský běh v Praze ve Stromovce 

V neděli 18. února si sportovci užijí pátý ročník Valentýnského běhu. Stromovkou proběhnou všichni zamilovaní. Vezměte svou drahou polovičku, kamarády či rodinné příslušníky a užijte si aktivní nedělní dopoledne.

sad