Všechny týmy hrály doma, ale bodový zisk byl nulový

Jen dvě branky dokázaly vstřelit tři týmy z našeho regionu v 7. kole fotbalové I. A třídy. A to měly výhodu domácího prostředí.

TJ Kly – Lysá nad Labem 1:2
Branky: 24. Šmíd – 19. a 54. Brabec. Rozhodčí: Hes. ŽK: Studený, Miřatský – Kubín, Poborský, Šnajdr. Poločas: 1:1.

Domácí Kly sice hrají v roli nováčka, ale se zkušenými hráči. A tak po porážce ve Velim chtěly doma vše napravit. Jenže soupeř začal lépe a šel do vedení. Kly ale do pěti minut vyrovnaly, jenže rozuzlení přišlo v 54. minutě, kdy šli hosté znovu do vedení. Kly se už prosadit nedokázaly, a tak v tabulce dál klesají.

FK Pšovka Mělník – FC Velim 0:1
Branka: 26. Hruška. Rozhodčí: Žaba. ŽK: Cemper, Grabmüller, Chytil – Kukal, Kopáček. Poločas: 0:1.

Pšovka Mělník je tým, který má v této soutěži nemalé zkušenosti. O to víc se očekávalo, že proti Velimi, která byla před utkání pod Pšovkou, uhraje nějaké body. Jenže Pšovka tentokrát střeleckou přesnost nechala v kabině, a tak rozhodla jediná trefa soupeře.

TJ Záryby – Sokol Vyšehořovice 1:2
Branky: 71. Soukup – 74. a 90+1. Mika. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: Strýček, Krulich, Soukup –  Breškovec, Hucek. Poločas: 0:0.

Nováčky hostily i Záryby, jenže Vyšehořovice zatím překvapivě patří k elitě soutěže. Dlouho se bojovalo o každý metr a diváci si museli počkat na první gól až do 71. minuty. V tento moment se do vedení dostaly Záryby a svitla naděje. Jenže soupeř už za tři minuty vyrovnal, a když to vypadalo na penalty, dokázala Vyšehořovice v nastaveném čase vstřelit vítězný gól. I Záryby si tak v tabulce pohoršily.

Ostatní výsledky 7. kola I. A Třídy B: Sázava – Pěčice 0:3 (0:1), Poděbrady – Kosmonosy 4:1 (2:0), Divišov – Mnichovohradištský SK 3:2 (1:1), Český Brod B – Luštěnice 0:1 po penaltách (0:0), Uhlířské Janovice – Čelákovice 2:0 (1:0).

1. Vyšehořovice                      7  5  1  1  0  19:7    18
2. Pěčice                                   7  5  1  0  1  19:9    17
3. Poděbrady                            7  4  1  0  2  17:7    14
4. Čelákovice                            7  3  1  1  2  22:14  12
5. Divišov                                  7  4  0  0  3  11:13  12
6. Kosmonosy                          7  3  1  0  3  21:15  11
7. Český Brod B                      7  3  0  2  2  12:11  11
8. TJ Záryby                             7  3  1  0  3  14:15   11