Výletní loď Fidelio vyplouvá o týden později…

Ano, je to tak! Téměř přesně po roce tj. v neděli 30. května se měla vydat na svou první plavbu a opět zahájit svojí sezónu již známá a oblíbená výletní loď FIDELIO. Avšak bohužel se objevila následná komplikace. Plavební správa totiž uzavřela cestu z našeho hlavního města kde má loď domovský přístav právě od soboty 29. května až do úterý 1. června. Důvodem jsou opravy vodní cesty po povodni a zároveň mostu v Tróji. A tak FIDELIO vypluje na své cesty až následnou neděli 6. června!

Posléze až do svátku sv. Václava, 28. září, si zájemci budou moci vybrat, zda vyrazí na okružní jízdu kolem populárního soutoku Labe s Vltavou nebo se jen tak s přáteli projedou přes historickou plavební komoru v Obříství zpět na Mělník. Celou loď bude možno si i pronajmout třeba na narozeninový večírek, třídní sraz, podnikovou akci, svatbu či soukromý výlet pro celou rodinu.

FIDELIO je výletní loď pro 22 cestujících o délce 17 m a sluneční palubou. Při plavbě je k dispozici WC, podpalubní salonek, bar a salon s výčepem, kde je možno občerstvit báječnou kávou i jinými nápoji.. Jízdní řád možno nalézt jak v mělnickém Informačním centru, tak na http://fidelio1.cz/

A tak co jiného přát, nežli šťastnou plavbu!

Bedřich Marjanko