TURNÉ V HAJZLU aneb C.D.Payne na Mělníku

Po loňském červnovém turné s Robertem Fulghumem přiváží již zde tak populární LiStOVáNí na šňůru po Česku další hvězdu, autora kultovního „Mládí v hajzlu“, C.D.Payna.

Americký spisovatel a představitel absurdního humoru se do podvědomí čtenářů zapsal především sérií tohoto deníku v němž vystupuje fiktivní mladík Nick Twispi. Vystudoval historii evropských zemí na Harvardu, poté se živil jako redaktor, grafik, reklamní textař, fotograf, stavitel vlastního domu. Podle svých slov měl asi třicet zaměstnání a žádné se mu nelíbilo. V současné době se věnuje provozu svého nakladatelství Aivia Press, muzeu karavanů a psaní beletrie. V letošním roce absolvuje turné na němž hodlá navštívit třicet českých měst. A jedním je i Mělník. V hudebním sále zdejšího Masarykova kulturního domu představí hned několik svých knih. Kromě onoho Mládí v hajzlu, to bude Neviditelný, Nestydaté plavky či svojí poslední vydanou knihu, Zázrak v plechovce.

V představení, které se uskuteční ve středu 14. června od 20.30, vystoupí Věra Hollá, Jiří Ressler a … C. D. Payne! Následovat bude samozřejmě autorská autogramiáda a každý si bude moci využít možnost si nějakou z jeho knih na místě koupit.

Příznivci této skutečně nevšední literární osobnosti se mohou těšit na rozpálený humor!

mar

C.D.PAYNE Foto: nakladatelství JOTA

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter