Starou Mydlárnu ovládne jižanský rock

Do mělnického klubu zavítají dvě kapely, jimž se tento styl doslova zadřel pod kůži. A to v sobotu 27. dubna od 21 hodin.

Z Veselí na Moravě přijíždí skupina TORZO. Tato kapela byla založena v říjnu roku 2017 kytaristou Milanem Renčem kdy po odstěhování ze severních Čech na jižní Moravu opustil desetileté působení v jižanské kapele „1202 Station“ v Teplicích.Ve svém novém bydlišti se potkal s bubeníkem tamní kapely „Doktor chili,chili“ Michalem Zubatým a rozhodli se založit novou skupinu. To se jim, podařilo po příchodu basáka Luboše Sevečka, a tak započala éra kapely TORZO. Její repertoár zahrnuje nejenom jižanský rock, ale zasahuje i do hard rocku.

Hostitelskou hudební formací bude samozřejmě „domácí“ Old Boars Band. Kapela vznikla v roce 2010 spontánně u příležitosti oslav narozenin kamaráda. A tak se její členové rozhodli hrát jenom tak pro radost svojí a především svých posluchačů. Na svých stránkách se stále charakterizují coby „kapela potencionálních důchodců, která svůj věkový průměr snížila dvěma talentovanými mladíky…“ A hraje ve složení: Štefan Schlosser – kytara, Petr Volf – kytara, Miroslav Nekuda – basová kytara, Jiří Mikšovský – zpěv a za bicími sedí Jiří Bláha.

A tak i návštěvníci Vinné noci budou moci zakončit své putování za vínem právě v tomto klubu u skvělé muziky.

mar

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter