Prodejna Lidl v Kralupech nad Vltavou získala ocenění za kvalitu

Prodejna Lidl v Kralupech nad Vltavou v ulici Veltruská bodovala v prestižní soutěži Diamantová liga kvality. Nově ji náleží nejen certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality, ale také Zvláštní cena prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Ceny převzali zástupci prodejny na slavnostním galavečeru Diamantové ligy kvality, který se konal v úterý 19. listopadu v pražském klubu SaSaZu.

„Ocenění nás samozřejmě těší. Největší zásluhu na tomto úspěchu má přitom všech 35 zaměstnanců prodejny, díky kterým se sem zákazníci rádi vracejí,“ uvedla tisková mluvčí společnosti Zuzana Holá.

Kralupská prodejna byla otevřena v listopadu roku 2018 a dlouhodobě se těší přízni zákazníků. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejny také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu.

Diamantová liga kvality je společným projektem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu, který podporuje vláda České republiky a je součástí Národní politiky kvality. Soutěž proběhla letos již počtvrté. Prodejny jsou hodnoceny nezávislými auditory na základě mnoha parametrů, jako jsou legislativní pravidla, hygienické podmínky nebo znalosti a vstřícnost zaměstnanců.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter