Pomozme Ježíškovi udělat radost pod stromečkem

Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře. Samozřejmě nejvíc se na ně těší děti, kteří se nemohou dočkat dárečků pod stromečkem. Avšak ne všichni mají to štěstí aby tyto svátky mohli slavit jako ostatní. Již sedmým rokem se Rodinné centrum Havránek z Veltrus zapojuje do projektu s názvem „Vánoční krabice od bot aneb Děti darují dětem“. Každoročně odjíždějí před Vánocemi z Veltrus auta napěchovaná po střechu tajuplnými krabicemi, letos určených pro necelou stovku dětí. Posledních pár let míří výhradně do charit v Kralupech nad Vltavou a Roudnici nad Labem. Udělat radost však může udělat každý. Stačí, když si na stránkách Havránku „vybere dítě“, kterému hodlá udělat radost. V seznamu je vždy jméno, věk, přání či zájmy mnoha nejen kralupských dětí.

Dále si stačí „dítě zarezervovat“ odesláním mailu na adresu: vanocnikrabice@gmail.com dárky zabalit do krabice od bot a do 10. prosince jí donést do zámeckého Infocentra ve Veltrusech (žlutá budova vpravo od brány veltruského parku, proti kavárně Důlék), případně po dohodě na sběrné místo v Kralupech na Vltavou.

Celý popis, postup a seznam dětí je k dohledání zde: http://havranek.dolnipovltavi.cz/2017/11/darujte-radost-vanocnimi-krabicemi/.

Na sociálních sítích je vytvořena stránka události: https://www.facebook.com/events/1487185111363924/.

mar