„Neratovice – moje město“

Jistě každý kdo rád fotografuje by se určitě potěšil prezentací svých snímků třeba i v kalendáři města kde žije či se narodil. Tato příležitost se nyní přímo nabízí. Město Neratovice vyhlašuje totiž fotografickou soutěž na téma „Neratovice – moje město“, jenž je určena pro amatérské fotografy ve věku od 15 let. Jednotlivé soutěžní fotografie stačí zaslat na adresu souteznera@seznam.cz nebo formou odkazu ke stažení na úložný informační systém (www.uschovna.cz), případně je odevzdat na elektronickém nosiči (CD/DVD) v podatelně MěstÚ Neratovice v zalepené obálce s označením „FOTOSOUTĚŽ“, ve které společně s elektronickým nosičem bude uvedeno jméno a příjmení autora, adresa a kontaktní telefon.

Snímky musí být v minimálním rozlišení 300 Dpi, ve velikosti minimálně 1 MB a maximálně 5 MB v obvyklých formátech a pojmenovány: příjmení autora_název snímku bez diakritiky (např. Novak_Rozkvetle namesti). Dále je třeba samozřejmě uvést jméno a příjmení autora, adresu s kontaktním telefonem. Každý účastník může do soutěže zaslat maximálně deset fotografií.

Uzávěrka celé soutěže je 21. června 2019 a ty nejlepší fotografie budou publikovány v kalendáři města na rok 2020, který bude ke konci roku v prodeji v Informačním centru.

mar