V mělnickém podloubí zazní „klasika“

Páteční hudební setkání Blues před Dírou pokračuje dalším koncertem. Po skutečně úžasném vystoupení Justina Lavashe se zde představí kapela, která to tu opět rozjede. Kytaristu a zpěváka Michala Beneše znají návštěvníci zdejšího klubu Stará Mydlárna kde se zde představil s pražskou skupinou The Cell. A také hosté středečních hudebních večerů Tomáše Homuty jak v kavárně Pohodový anděl, tak v současné době v baru Donnie Brasco kdy s ním již poněkolikáté vystoupil. .

V říjnu 2015 dal dohromady kapelu hrající pod názvem BLUE MOOD se kterou nyní vystupuje po známých pražských klubech jako například Ungelt či Sklep. A letos v zimě se představili i ve zmíněném mělnickém klubu. Kromě Michala sestavu tvoří Jaromír Hůla, který kromě kytary dá i foukací harmoniku, baskytarista Tomáš Singl a za bicími usedne Jan Marek. Skupina kromě vlastních skladeb opět předvede především celou řadu známých, ale i méně známých „pecek“ světových muzikantů.

A tak se návštěvníci mohou těšit na skladby takových hudebních osobností jako Joe Bonamassa, Robben Ford, Buddy Guy, Eric Clapton, B.B King, Mark Knopfler, Johny Lang, Gary Moore …

mar

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter