Martin Ketner Band zahraje v mělnickém podloubí

Hudební setkávání Blues před Dírou pokračuje další hudební produkcí. Po vynikajícím vystoupení Tomáše Homuty a jeho hostů, které doslova zaplnilo velkou část náměstí se představí další skvělá hudební formace.

Repertoár severočeské kapely „Martin Ketner Band“ vychází z blues-rockových kořenů. Lídr kapely Martin Ketner prošel legendární severočeskou bluesovou pánví s kapelou Blues No More a před tím působil například jako host české countryové legendy Fešáci. Koncerty kapely proplouvají od rockových balad až po nadupaný kytarový sound. Autorský repertoár bývá často doplněn blues-rockovými standardy, takže je možno zažít poselství S.R.Vaughana, J.Hendrixe, G.Moora, J.Bonamassy anebo K.W.Shepherda. Kapela koncertuje na festivalech či v hudebních klubech zaměřených na bluesovou muziku. A tak hrají nejenom po celé naší vlasti, ale také v Polsku, Německu nebo ve Švýcarsku. Repertoár kapely je tak široký, že zvládne hrát i několikahodinové bluesové maratóny. Hlavní předností kapely je strhující živočišný projev kytaristy a zpěváka Martina Ketnera, doplněný pulzující rytmikou basy a bicích.

A to jistě zažijí i všichni, kteří zavítají před bar Díra v pátek 27. července, kde v obvyklou dobu od 21 hodin zazní mimo jiné i skvělá kytarová sóla, jenž posluchače jistě opět uvedou do varu.

Prostě to bude pohoda jako každé letošní letní páteční večery.

mar

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter