Máme pro vás tip na víkend!

V přízemí Divadla kouzel v Líbeznicích je nově otevřený zrcadlový labyrint.„V zrcadlovém bludišti jste už možná někdy byli, ale v kouzelnickém bludišti určitě ne“ vítal návštěvníky na slavnostním otevření kouzelník Pavel Kožíšek. „Náš zrcadlový labyrint vás okouzlí a hlavně pobaví téměř 70 velkoplošnými zrcadly“, sliboval iluzionista. „V zrcadlovém bludišti máme jednou tolik zrcadel než pražské bludiště na Petříně.“ V síni smíchu návštěvníky veselá různě prohnutá zrcadla promění v trpaslíka s malinkýma nožičkama, hubeňourka s dlouhýma rukama nebo jinou komickou figurku.

Otevření originálního zrcadlového světa si nenechala ujít ani řada populárních osobností s dětmi.

„V našem zrcadlovém labyrintu není jako jinde zakázáno fotit, ale právě naopak! Návštěvníci si mohou udělat vtipnou fotku nebo video, jak sedí na stropě v antigravitační místnosti, levitují stoleček nad hlavou nebo se vyfotí v nekonečném prostoru tunelů zrcadlového bludiště, který je magicky rozmnoží. V zrcadlovém labyrintu také poodkryjete jinak přísně střeženou roušku kouzelnických tajemství a naučíte se i sami kouzlit!“ vysvětluje Pavel Kožíšek.

Návštěvu zrcadlového labyrintu můžete ideálně spojit právě s jeho kouzelnickým představením. Zrcadlový labyrint je otevřen celoročně každou sobotu a neděli. Další informace objevíte na www.zrcadlovylabyrint.cz.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter