Koncerty na náměstí zahájí Top Dream Company

Léto je již v plném proudu, a i to mělnické kulturní. Hraje pod podloubím před barem Díra, rozjíždí se promítání na Aušperku a již proběhlo první divadelní představení pod širým nebem. A nyní se chystá první koncert na náměstí Míru.

Na zdejším pódiu jako první vystoupí kapela, kterou nejlépe charakterizuje tři slova – funk, soul a groove. Desetičlenná skupina Top Dream Company vznikla v roce 2004 v Praze a pod vedením trumpetisty Petra „Harmyho“ Harmáčka šíří funk a soul po mnoha klubech, festivalech a slavnostech ve střední Evropě a vydobyla si tak neotřesitelnou pozici na zdejší funkové scéně. Spolupracovala s řadou českých i zahraničních interpretů a účinkovala také v několika televizních hudebních show. Jejich vzory jsou kapely jako Tower of Power nebo Earth, Wind and Fire. Za dobu své existence kapela odehrála spoustu koncertů a spolupracovala se zpěváky jako Felix Slováček jr., Alphonse Llupi a mimo jiné také Ted Whang. Vydala celou řadu nahrávek, z nichž možno jmenovat tu letošní pod názvem Funk You!, jehož zvuk se nese v pojetí čistokrevného tanečního funku v angličtině, a v příštím roce plánují vydat české EP album Made In Czech.

A tak svou show plnou energických groovů, kvalitních vokálů a ostrých riffů dechové sekce kapela předvede i ve středu 19. července od 20 hodin na mělnickém náměstí.

Máme se tak na co těšit.

mar

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter