Klubem tentokrát zazní jižanský rock

Do mělnické Staré mydlárny opět zavítají dvě kapely, které zde navodí tentokrát pro změnu atmosféru jižanského rocku. Kapela The Cell se sem vrací po více než roce, neboť loni zde byla tou první kapelou jenž zahajovala nový rok v klubu. A loni také oslavila patnáct let svého působení. Za tu dobu se i jí nevyhnuly četné personální změny. V kapele také mimo jiných hráli i interpreti, kteří jsou návštěvníkům Mydlárny notoricky známi, pianista Tomáš Homuta či zpěvačka Vlaďka Svobodová. Sestava kapely se ustálila v roce 2012 a nyní jí tvoří vokalistky Michaela Jonczyová a Martina Dolečková, zpěvák a frontman Michal Cerman, kytaristé Michal Beneš a Martin Škoda, baskytarista Leoš Koudelka a konečně jeden z „otců zakladatelů“ bubeník Milan Milata.

Skupina má za sebou stovky vystoupení na pódiích u nás i za hranicemi. V roce 2009 se kapela vydala na svůj první zámořský výlet, aby absolvovala turné klubových koncertů v Louisianě. The Cell také pravidelně vystupují jako předskokani svých slavnějších kolegů. Skupina otevírala koncerty interpretům, jako jsou ZZ Top, The Sweet či Smokie. Své první album „Are You Ready?“ natočila před jedenácti lety a v roce 1216 pokřtila svou novou desku “Memories”, jejímiž kmotry byli Michal Pavlíček, Viktor Dyk a Richard Tesařík.

The Cell hrají muziku založenou na vlivech blues, rocku, jižanského rocku a country. Avšak to nebude zdaleka vše. Představí se zde další zahraniční kapela, která má s tím jihem také mnoho společného. Pochází totiž ze slunné Itálie. NANDHA BLUES je blues-rockové trio s příchutí jižanského rocku. To co spojuje členy kapely, je hlavně chuť improvizovat na základě blues a rocku se špetkou jazzu. Skupina hraje po klubech nejenom ve své domovině, ale i v zahraničí. A nyní zavítala i do naší vlasti a do mělnického klubu….

Takže nás opět čeká super večer plný skvělé muziky. Dnes 23.3. 2018 od 21:00.

mar

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter