Galavečer bojových sportů již tuto sobotu

Masarykův kulturní dům v sobotu 4. 11. čeká velká sportovní akce. Již potřetí zde bude na jevišti místo kulis postavený boxerský ring a diváci uvidí dramatické zápasy v boxu i thai boxu doplněné o ukázky dalších mělnických oddílů bojových sportů.

I přes neúčast německých soupeřů z partnerského města Oranienburgu bude boxerský večer plný velmi kvalitních zápasů a domácí borci to nebudou mít vůbec jednoduché. Kromě mělničáků se v ringu představí i letošní mistři republiky Jiří Havel (váha 91, soupeř Tomáš Ivachov) a Adam Kolařík (váha +91, soupeř Michal Zezulka), v thai boxu pak ve váze 75 kg bude k vidění zápas Jakub Stelšovský (Spartak Žebrák) a Jan Henrich (MYG GYM Ústí nad Labem).

Vrcholem večera budou zápasy domácích borců – Jana Gazdíka, mistra ČR v kategorii juniorů a účastníka Mistrovství Evropy (jeho soupeřem bude zkušený boxer Lukáš Górecki z Opavy), a diváky jistě velmi očekávaný duel v thai boxu mezi Matějem Kubinou (Muay Thai Sokol Mělník) a Janem Chroustem (Spejbl Gym Prague).

Na Galavečeru bojových sportů převezme Cenu města Mělníka za sportovní a trenérskou činnost Petr Limprecht. Vstupenky jsou až do sobotního odpoledne v předprodeji v Turistickém informačním centru Mělník, na místě v MKD pak budou vstupenky k dostání až v sobotu před galavečerem od 17 hodin.

ROZPIS utkání: