Díky svižné hře HC Junior dosáhl plný počet bodů

Mělničtí hokejisté na delší dobu poslední domácí zápas zvládli na jedničku. V sobotu přivítali na svém ledě mužstvo Žabonos. A již od samého počátku se domácí pustili do soupeře s plných nasazením. Avšak v první třetině se diváci gólu nedočkali. Až díky přesilové hry se Junioru podařilo využít své převahy a puk se ocitl v brance soupeře. Snaha o zvýšení však se dále přes vyložené šance nedařila a ani další překonání brankaře hostů v závěru třetiny sudí neuznal. I poslední třetina se nesla ve svižném tempu a přinesla i kýžené branky. Mělnickým hokejistům se podařilo zvýšit na tříbrankový náskok a teprve v samém závěru se Žabonosům povedlo překonat výborného Vokurku.

Nyní mělnický klub čeká náročná čtyřkolová série zápasů na ledě soupeřů. Jako první to bude stadion v Poděbradech, zdejší hokejisté zaujímají druhou příčku tabulky a mělničtí na ně ztrácejí pouhé tři body. Tak držme palce, neboť je to příležitost jak si polepšit a udržet krok s čelem tabulky.

HC Junior Mělník – HC Žabonosy 3 : 1

Třetiny: 0:0, 1:0, 2:1

Branky a nahrávky: 27. Macek (Stinka, Janele), 47. Šubrt (A.Janele), 56. A.Janele (Macek, Vokurka) – 58. Beňovský (Morkes, Mejzr)

Vyloučení: 6-8, Využití: 1-0, V oslabení: 1-0

Rozhodčí: Šťovíček – Větrovský, Matějček

Diváci: 230

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) – Prejza, Chvátal, Cicvárek, Kubica, Kulhánek, Vaněk, T.Havel, Janele, Šubrt, Stinka, Škarohlíd, Macek, Heran

HC Žabonosy: Březina (Burda) – Hlaveš, Paroubek, Pomichálek, Bašus, Hrachovec, Kubát, Kunášek, Mejzr, Minarčík, Nekvasil, Beňovský, Hutla, Honz, Skokan

Komentář: http://www.hcjuniormelnik.cz/match/detail/id/1387

mar