Děti budou vířit v karnevalovém reji

Nejenom dospěláci se baví na plesech a karnevalech. Také ti nejmladší nezůstávají pozadu. A dokáží si to dokonale užit, neboť dětská fantazie nemá hranic. A tak na parket opět nastoupí princezny, rytíři, vodníci, čarodějové a čarodějnice, loupežníci, piráti a chybět nebudou ani postavičky z různých komiksů či her. Nabízíme zde několik tipů, kde si to budou všichni skvěle užívat.

Mělník

Zdejší Rodinné centrum Chloumek chystá tradiční karnevalový rej na neděli 4. března od 15 hodin ve svém objektu. Zábava bude připravena pro princezny, piráty, vodníky a další postavičky z pohádkové a zvířecí říše. Každý maskovaný návštěvník obdrží malý dáreček.

Hořín

A další karneval pro děti tentokrát z Hořína, Brozánek a Zelčína pořádá místní kulturní komise první březnovou sobotu odpoledne. Malí návštěvníci v nápaditých převlecích mají sraz v sále hořínské restaurace U Hřiště v patnáct hodin. Samozřejmě i zde se mohou se těšit na muziku a veselou zábavu.

Olovnice

Diskotéka, hry a soutěže čekají také děti z Olovnice a okolí v neděli 4. března, kdy pro ně místní sportovci společně s radnicí pořádají veselý karneval. Zábava v sále hospůdky U Nás začíná dvě hodiny po poledni.

Odolena Voda

V klubu Santa na Dolním náměstí v Odoleně Vodě si dají dostaveníčko první březnovou sobotu kovbojové, indiáni, ale také rozličná zvířátka, princezny, rytíři, čarodějové a další bytosti z pohádkového světa. Zimní dětský karneval plný tance a soutěží, který pořádá Dětské centrum Postřižín začíná v patnáct hodin.

Líbezníce

V neděli 4. března ve 14.30 hodin začne ve velké tělocvičně sportovní haly Na Chrupavce dětský karneval. I zde proběhne pestrý rej masek kdy ta nejhezčí bude oceněna. Chybět nebude ani malé občerstvení a samozřejmě skvělá zábava.