Na kole dětem

Tradiční a oblíbená veřejná cyklotour Na kole dětem má na programu 9. ročník. Ve dnech 30. května – 9. června vyrazí Josef Zimovčák na etapovou jízdu, která bude opět křižovat území České republiky. K akci, jejímž cílem není jen získání finančních prostředků na pomoc a podporu onkologicky nemocných dětí, ale také udělat něco pro své zdraví, se jako obvykle přidá i celá řada známých osobností. V pelotonu se již tradičně promítne Prof. Pavel Pafko, Prof. Jan Pirk a mnoho dalších. V partnerských městech, v nichž peloton zastaví, na všechny zúčastněné čeká vřelé přivítání společně s bohatým doprovodným programem. Celou jízdu bude mluveným slovem a vtipnými příběhy opět doprovázet oblíbený člen výpravy Vojta Polanský, krásnou podívanou slibuje doprovázející krasojezdkyně a několikanásobná mistryně světa Martina Štěpánková, která předvede exhibiční jízdy na všech náměstích, kde to bude možné.

Vážený pane místostarosto,

dovolte, abychom Vám poděkovali za velkorysou podporu sportovního projektu a Nadačního fondu Na kole dětem na pomoc onkologicky nemocným dětem. Velice si Vaší vstřícnosti vážíme a pevně věříme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu.

Jako projev díků přijměte, prosím, srdečné pozvání k aktivní účasti v pelotonu, či setkání s účastníky cyklotour na některém z náměstí, kde peloton cyklistů během jízdy napříč Českou republikou zastaví. Doufáme, že si ve svém náročném programu najdete čas a v rámci možností si to sportovně i společensky užijete. Podrobný harmonogram trasy najdete na http://www.nakoledetem.cz/cyklotour

 

S úctou a pozdravem

Iveta Nevrzalová, za organizační tým projektu

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter