Rozsvícení vánočních stromů na Mělnicku

Neratovice – Svatobarborský jarmark

V Neratovicích bude slavnostně rozsvícen vánoční strom v rámci Svatobarborkého jarmarku, který se bude konat 3.12. 2017 od 10:00 do 17:00 hod. na náměstí Republiky.

Můžete se těšit na oblíbené vánoční speciality,  obdivovat zručnost řemeslníků, nebo si zakoupit originální vánoční dárek pro své blízké. S vlastními výrobky se představí žáci a studenti neratovických škol a obyvatelé Domu kněžny Emmy. Na samý závěr celodenního kulturního programu se za soumraku poprvé rozzáří letošní neratovický vánoční strom.

Program:

Advent Brandýs nad Labem

Dne 2.12. 2017 bude zahájen advent na Masarykově náměstí Brandýs nad Labem. Od 8:00 hod. zde budou probíhat farmářské trhy. Během celého odpoledne se Vám představí stará řemesla – Umělecká Agentura Mračtí, dílničky pro děti ve stanu MDDM Brandýs-Boleslav.

Advent Stará Boleslav

První adventní neděli si přijďte užít do Staré Boleslavi, dne 3.12. 2017 se na Mariánském náměstí bude konat Advent. Od 10:00 budou na náměstí stánky s občerstvením, vánočním zbožím, pro děti budou připraveny vánoční dílničky. Rozsvícení vánočního stromku je naplánováno na 17:00 hod. Celý den bude provázen bohatým hudebním programem – Mateřská škola Dr. Beneše se představí s živým betlémem s koledami, dětská skupina předvede adventní zpívání.

Celý program na advent Brandýs nad Labem a Stará Boleslav:

Adventní slavnosti v Kralupech nad Vltavou

Dne 3. 12. 2017 od 14:00 na Palackého náměstí (před kostelem Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava) se budou konat adventní slavnosti. Těšit se můžete na vánoční trhy, v rámci této akce bude rozscvícen vánoční strom. Vystoupí taneční skupina žáků DDM Kralupy, své osobité divadelní představení předvedou místní skauti. Nebudou chybět dílničky pro děti i dospělé. Přijďte si užít koledy, dobré jídlo a pití. Se svým hudebním koncertem vystoupí Tomáš Kočko a orchestr.

Roudnice nad Labem

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Roudnici nad Labem se koná v nedělí 3.12. 2017 od 17:00 na Karlově náměstí. Čeká Vás bohatý hudební program. Účinkovat bude Roudnický dětský sbor, Happy Day Quintet, žáci ZUŠ Roudnice nad Labem a Podřipský žesťový kvintet. Celou akci moderuje Lenka Selčanová. Děti si mohou přinést přání pro Ježíška a vhodit je do schránky u pódia.

Štětí

Město Štětí Vás zve 1. prosince 2017 na Slavnostní rozsvícení Vánočního stromu na Novém náměstí ve Štětí. Od 9:00 hod. začínají Farmářské trhy a od 16:00 hod. se můžete těšit na bohatý adventní program. Vystoupí Podřipský žesťový kvintet, který navodí vánoční atmosféru se svými vánočními koledami. Country vánoce ztvární skupina Poutníci, představí se nám Dívčí pěvecký sbor ZUŠ Štětí a Jakub Koch s vánočními koledami.

Slaný – Slavnost světla

Starosta Královského města Slaného zve všechny Slaňáky na Slavnost světla. Přijďte společně rozsvítit vánoční strom a vánoční osvětlení města na Masarykovo náměstí ve Slaném v sobotu 2. prosince 2017. Čeká na vás Adventní tržiště od 14 hodin. Od 16:00 na Vás čeká pohádka Jak kašpárek zachránil Vánoce. 17:00 proběhne Lampionový průvod, slavnostní fanfáry, přivítání starostou rozsvícení stromu a výzdoby města. Koncert pěveckých sborů. V 18:00 zahraje Slánský žesťový soubor vánoční skladby.

Popovičtí Vás zvou na Advent v Popovicích:

sad

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter