Vy rozhodujete, my pomáháme

Je komunitní program společnosti Tesco, který je realizován napříč jeho obchodů ve střední Evropě. Letos proběhl již jeho druhý ročník.

„Cílem je podpořit realizaci vybraných veřejně prospěšných projektů neziskových organizací v sousedství našich obchodů a přispět tak k rozvoji udržitelného rozvoje a ke zlepšení kvality života v regionech. V České republice rozdáme 2 700 tis. na podporu 90 veřejně prospěšných projektů. Našim zákazníkům dáme jedinečnou šanci, aby rozhodli, který charitativní projekt právě v jejich regionu Tesco těmito penězi podpoří,“ uvedli organizátoři smysluplného projektu.

Letošní ročník byl rekordní v počtu hlasování. Ve střední Evropě bylo vhozeno 15,3 mil. žetonů, v ČR to bylo 3 822 058 žetonů. Na Mělnicku vyhrál projekt Domova seniorů Mšeno. Šek na 30 000 korun ve čtvrtek 4. května převzala z rukou ředitelky hypermarketu Tesco ing. Hany Šmatové ředitelka DS Blanka Dvorščíková (na snímku vpravo). Slavnostního aktu byl přítomen starosta Mšena Martin Mach (první zprava) a mělnický starosta Ctirad Mikeš.

Třetí ročník „Vy rozhodujete, my pomáháme“ byl odstartován 15. 5. 2017. Více na https://pomahame.itesco.cz/.

Foto Lot

046

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter