ANO, VYSTUPUJEME Z ANO

Vážení,

rozhodl jsem se vystoupit z hnutí ANO 2011. Když jsem do hnutí vstupoval, byl jsem zklamán působením Nečasovy vlády, vadilo mi zvyšování daní a věčné kauzy mezi ODS, TOP 09 a Věcmi veřejnými (LIDEM). Věřil jsem, že pod vedením úspěšného podnikatele Andreje Babiše může vzniknout pravicový subjekt prosazující dobrou politiku a boj proti korupci. Mám velmi dobré zkušenosti s lidmi z hnutí, se kterými jsem měl tu čest spolupracovat v rámci Středočeského kraje. Většinou jsem měl štěstí na pracovité a slušné lidi.

Vždy jsem si zakládal na čestném jednání, ale s některými situacemi ve státní politice zkrátka souhlasit nemůžu a nechci s nimi být nijak spojován. Nemohu být součástí hnutí, pod jehož vedením se „projídá“ již oslabující ekonomický růst, zadlužuje ČR schodkovými rozpočty, realizuje populistickou levicovou politiku pod taktovkou ČSSD a KSČM, zvyšuje daně a zavádí EET všem profesím.

Mým hlavním cílem působení v politice byl vždy rozvoj města Mělníka, kde žiji. Vždy jsem se snažil v lokální politice jednat čestně a pracovat pro město Mělník, bez postranních úmyslů a vidiny nějakého zisku. Děkuji všem příznivcům, kteří nás podporovali a dali nám důvěru v komunálních volbách. Z komunální politiky rozhodně neodcházím, i nadále budu maximálně pracovat pro naše město.

Zbyněk Šnajdr

 

Vážení,

rozhodl jsem se vystoupit z hnutí ANO 2011. Když jsem do hnutí vstupoval, byl jsem zklamán působením většiny politiků v naší zemi. Spousta lidí chtěla věřit, že se konečně může naše země dočkat změny a i já nebyl výjimkou. Ale bohužel poslední dobou jsem dospěl k názoru, že se můj pohled na politiku hnutí ANO 2011 změnil a nadále nechci, aby mé jméno bylo spojováno s tímto hnutím.

Mým hlavním cílem, když jsem vstupoval do politiky, bylo působení v komunální politice a pokud by byl zájem pomoci v oboru, kterému rozumím. V současnosti neuvažuji o odchodu z komunální politiky. Chci se nadále podílet svými zkušenostmi na rozvoji našeho města alespoň po dobu trvání mého mandátu v zastupitelstvu města.

Toto rozhodnutí jsem zvažoval již dlouhou dobu a dále již nebylo možné jej odkládat.

Stanislav Melichar

 

Vážení občané, po dlouhých úvahách jsem se rozhodla ukončit své působení v hnutí ANO 2011. Do hnutí jsem před lety vstoupila, neboť se na politické scéně objevilo seskupení, které dávalo lidem naději na změnu a já nabyla dojmu, že s tímto hnutím mohu spojit své jméno a prosazovat ji i v rámci komunální politiky.

Vzhledem k tomu, že jsem profesí ekonomka a jako člověk si velice zakládám na slušnosti, poctivosti, čestnosti, lásce k rodině, na tom, vážit si všech lidí a toho, co dokázali, vážit si svobody, nedokážu pochopit koalici s KSČM v parlamentu ČR a mám problém se ztotožnit s některými výroky a s jednáním premiéra a vlády České republiky. Proto již nadále nemohu být součástí tohoto hnutí.

Mým hlavním cílem, když jsem vstupovala do politiky, bylo působení v komunální politice a tomu se budu věnovat i nadále. Rozvoj města Mělníka je pro mě prioritou, i nadále budu zastupovat občany města a prosazovat ve městě zdravé hospodaření, zájmy města a zájmy nás, občanů. Zároveň děkuji všem, kteří nás volili a dali nám důvěru.

Martina Semelková