Volejbalistky Neratovic urvaly první bod

Ve druhém dvojkole krajské ligy volejbalistek přivítaly Neratovice v domácím prostředí soupeřky z Rakovníka. Ty měly z úvodního dvojkola jedno vítězství a jednu porážku, zatímco Neratovice před tím dvakrát prohrály 0:3. Neratovická děvčata ale právě v utkání s Rakovníkem chtěla předchozí ztrátu nahradit vítězstvím.
A v první utkání se jim to i dařilo. První a třetí set byl k vidění vyrovnaný a bojovný volejbal, především ze strany Neratovických děvčat. Ta vždy vyhrála 25:21. Jenže sudé sety se jim nedařily. Ve druhém uhrály jen 16 bodů a ve čtvrtém, kdy  byl opět vyrovnaný, uhrály 19 bodů. Jenže vždy to vedlo ze strany Rakovníka k vyrovnání. A tak rozhodoval poslední set, v němž se Neratovicím nedařil útok a bloky a zápas tak prohrály 2:3. Přesto si tímto výsledkem připsaly jeden bod.
Odveta byla, aspoň co se setů týče, vyrovnaná. Jenže tentokrát šly do vedení soupeřky. Neratovice si ovšem druhou sadou, kterou vyhrály 25:22, po boji vzaly naději na body zpět, ovšem ve třetím i čtvrtém setu se soupeřky zlepšily ve všech herních činnostech a po výsledku 3:1 si připsaly další tři body.
Výsledky 3. a 4. kola: TJ Neratovice – VK Rakovník 2:3 (21, -16, 21, -19, -6) a 1:3 (-19, 22, -20, -19), Komárov – Dobříš 0:3 a 3:0, Roztoky B – Tuchlovice 3:1 a 3:0.
1. Roztoky u Prahy B      4  4  0  12:1  12
2. Komárov                     4  3  1    9:3    9
3. Rakovník                    4  3  1  10:6    8
4. Dobříš                        4  2  2    6:7    6
5. Neratovice                 4  0  4    3:12  1
6. Tuchlovice                 4  0  4    1:12  0