Los všech fotbalových soutěží v mělnickém regionu

Pokusí se o návrat Velký Borek, nebo se dočkají Všestudy? 

Už o víkendu 26. a 27. srpna se rozjedou i nejnižší fotbalové soutěže. A stejně tomu tak bude i na Mělnicku, kde ve stejném termínu odstartuje nejen Okresní přebor a III. třída, ale i všechny skupiny IV. tříd. Určitě největší pozornost bude upřena do Okresního přeboru, kam sestoupil z krajské B třídy Slavia Velký Borek. Pokusí se o návrat? Zřejmě ano, ale určitě mu bude sekundovat Viktorie Všestudy, která v minulém ročníku zaostala za vítěznými Vojkovicemi jen o dva body. Ovšem promluvit do pořadí budou chtít i Libiš B, Mšeno, Hořín, ale i Horní Počáply a Labský Kostelec. Ale podívejme se, jak programy fotbalových soutěží Mělnicka vypadají.

OKRESNÍ PŘEBOR
1. kolo – neděle 27. 8. v 17:00
Dolní Beřkovice – Hořín (SO 14:00), Mšeno – Libiš B (SO), Lobkovice – H. Beřkovice (SO), Pšovka Mělník B – Obříství, Záryby B – Labský Kostelec, Všestudy – Horní Počaply, Velký Borek – Vysoká.
2. kolo – neděle 3. 9. v 17:00
Hořín –  Všestudy (SO 10:45), Libiš B – Záryby B (SO), Labský Kostelec – Pšovka Mělník B (SO), Vysoká –  Obříství (SO), Horní Počaply – Mšeno, Horní Beřkovice, Velký Borek – Lobkovice.
3. kolo – neděle 10. 9. v 17:00
Dolní Beřkovice – Velký Borek (SO 14:00), Mšeno –  Hořín (SO), Lobkovice – Vysoká (SO), Obříství – Labský Kostelec (SO), Záryby B – Horní Počaply, Všestudy – H. Beřkovice, Pšovka Mělník B – Libiš B.
4. kolo – neděle 17. 9. v 17:00
Hořín – Záryby B (SO 10:45), Libiš B – Obříství (SO), Vysoká – Labský Kostelec (SO), Lobkovice – Dolní Beřkovice (SO), Horní Počaply – Pšovka Mělník B (14:00), Velký Borek – Všestudy, H. Beřkovice – Mšeno.
5. kolo – neděle 24. 9. v 16:30
 Dolní Beřkovice – Vysoká (SO 13:30), Labský Kostelec – Libiš B (SO), Obříství – Horní Počaply (SO), Mšeno – Velký Borek (SO), Všestudy – Lobkovice, Pšovka Mělník B –  Hořín, Záryby B – H. Beřkovice.
6. kolo – neděle 1. 10. v 16:00
Hořín – Obříství (SO 10:45), Dolní Beřkovice – Všestudy (SO 13:00), Vysoká – Libiš B (SO), Lobkovice – Mšeno (SO), Horní Počaply – Labský Kostelec, Velký Borek – Záryby B, Horní Beřkovice –  Pšovka Mělník B.
7. kolo – neděle 8. 10. v 16:00
Mšeno – Dolní Beřkovice (SO), Libiš B – Horní Počaply (SO), Labský Kostelec – Hořín (SO), Obříství – Horní Beřkovice (SO), Záryby B –  Lobkovice, Všestudy – Vysoká, Pšovka Mělník B – Velký Borek.
8. kolo – neděle 15. 10. v 15:30
Hořín – Libiš B (SO 10:45), Dolní Beřkovice – Záryby B (SO 12:30), Vysoká – Horní Počaply (SO), Lobkovice – Pšovka Mělník B (SO), Velký Borek – Velký Borek – Obříství, Horní Beřkovice – Labský Kostelec, Všestudy – Mšeno.
9. kolo – neděle 22. 10. v 15:30
Obříství – Lobkovice (SO), Mšeno – Vysoká (SO), Labský Kostelec – Velký Borek (SO), Libiš B – H. Beřkovice (SO), Horní Počaply – Hořín (12:30), Pšovka Mělník B – Dolní Beřkovice, Záryby B – Všestudy.
10. kolo – neděle 29. 10. v 14:30
Dolní Beřkovice – Obříství (SO 11:30), Vysoká – Hořín (SO), Lobkovice – Labský Kostelec (SO), Mšeno – Záryby B (SO), Horní Beřkovice – Horní Počaply, Všestudy – Pšovka Mělník B, Velký Borek – Libiš B.
11. kolo – neděle 5. 11. v 14:00
Hořín – Horní Beřkovice (SO 10:45), Libiš B – Lobkovice (SO), Labský Kostelec – Dolní Beřkovice (SO), Obříství – Všestudy (SO), Horní Počáply – Velký Borek (11:00), Pšovka Mělník B –  Mšeno, Záryby B – Vysoká.
12. kolo – neděle 12. 11. v 14:00
Dolní Beřkovice – Libiš B (SO 11:00), Vysoká – Horní Beřkovice (SO), Lobkovice – Horní Počáply (SO), Mšeno – Obříství (SO), Velký Borek – Hořín, Všestudy – Labský Kostelec, Záryby B – Pšovka Mělník B.
13. kolo – neděle 19. 11. v 13:30
Horní Počaply – Dolní Beřkovice (SO 10:30), Hořín – Lobkovice (SO 10:45), Obříství – Záryby B, Labský Kostelec – Mšeno (SO), Libiš B – Všestudy (SO), Pšovka Mělník B – Vysoká, Horní Beřkovice – Velký Borek.
III. TŘÍDA
1. kolo – neděle 27. 8. v 17:00
Vehlovice – Dřínov (SO), Řepín – Jeviněves (SO), PTZ Nelahozeves – Čečelice (SO), Liběchov – EMĚ Mělník (10:30), Kly B – Dolany, Čechie Kralupy – Mlékojedy, Veltrusy –  Kralupy 1901.
2. kolo – neděle 3. 9. v 17:00
Dřínov – Čechie Kralupy (SO), EMĚ Mělník – Dolany (SO), Čečelice – Řepín (SO), Mlékojedy – Kly B (10:15), Liběchov –  Veltrusy (10:30), Jeviněves – Vehlovice, Kralupy 1901 – PTZ Nelahozeves.
3. kolo – neděle 10. 9. v 17:00
PTZ Nelahozeves – Liběchov (SO), Řepín – Kralupy 1901 (SO), Vehlovice – Čečelice (SO), Veltrusy – EMĚ Mělník, Čechie Kralupy – Jeviněves, Kly B – Dřínov, Dolany – Mlékojedy.
4. kolo – neděle 17. 9. v 17:00
EMĚ Mělník – Mlékojedy (SO), Dřínov – Dolany (SO), Čečelice – Čechie Kralupy (SO), Liběchov – Řepín (10:30), Jeviněves – Kly B, Kralupy 1901 – Vehlovice, Veltrusy – PTZ Nelahozeves.
5. kolo – neděle 24. 9. v 16:30
PTZ Nelahozeves – EMĚ Mělník (SO), Řepín – Veltrusy (SO), Vehlovice – Liběchov (SO), Mlékojedy – Dřínov (10:15), Čechie Kralupy – Kralupy 1901, Kly B – Čečelice, Dolany – Jeviněves.
6. kolo – neděle 1. 10. v 16:00
EMĚ Mělník – Dřínov (SO), Čečelice – Dolany (SO), PTZ Nelahozeves – Řepín (SO), Liběchov – Čechie Kralupy (10:30),  Jeviněves – Mlékojedy, Kralupy 1901 – Kly B,  Veltrusy – Vehlovice.
7. kolo – neděle 8. 10. v 16:00
Řepín – EMĚ Mělník (SO), Vehlovice – PTZ Nelahozeves (SO), Dřínov – Jeviněves (SO), Mlékojedy – Čečelice (10:15), Čechie Kralupy – Veltrusy, Kly B – Liběchov, Dolany – Kralupy 1901.
8. kolo – neděle 15. 10. v 15:30
EMĚ Mělník – Jeviněves (SO), Čečelice – Dřínov (SO), PTZ Nelahozeves – Čechie Kralupy (SO), Řepín – Vehlovice (SO), Liběchov – Dolany (10:30), Kralupy 1901 – Mlékojedy, Veltrusy – Kly B.
9. kolo – neděle 22. 10. v 15:30
Vehlovice – EMĚ Mělník (SO), Dřínov – Kralupy 1901 (SO), Mlékojedy – Liběchov (10:15), Čechie Kralupy – Řepín, Kly B – PTZ Nelahozeves, Dolany – Veltrusy, Jeviněves – Čečelice.
10. kolo – neděle 29. 10. v 14:30
EMĚ Mělník – Čečelice (SO), PTZ Nelahozeves – Dolany (SO), Řepín – Kly B (SO), Vehlovice – Čechie Kralupy (SO), Liběchov – Dřínov (10:30), Kralupy 1901 – Jeviněves, Veltrusy – Mlékojedy.
11. kolo – neděle 5. 11. v 14:00
Dřínov – Veltrusy (SO), Čečelice – Kralupy 1901 (SO), Mlékojedy – PTZ Nelahozeves (10:15), Čechie Kralupy – EMĚ Mělník, Kly B – Vehlovice, Dolany – Řepín, Jeviněves – Liběchov.
12. kolo – neděle 12. 11. v 14:00
EMĚ Mělník – Kralupy 1901 (SO), PTZ Nelahozeves – Dřínov (SO), Řepín – Mlékojedy (SO), Vehlovice – Dolany (SO), Liběchov –  Čečelice (10:30), Veltrusy – Jeviněves, Čechie Kralupy – Kly B.
13. kolo – neděle 19. 11. v 13:30
Dřínov – Řepín (SO), Čečelice – Veltrusy (SO), Mlékojedy – Vehlovice (10:15), Kly B – EMĚ Mělník, Dolany – Čechie Kralupy, Jeviněves – PTZ Nelahozeves, Kralupy 1901 – Liběchov
.
IV. TŘÍDA – SKUPINA A
1. kolo – neděle 27. 8. v 17:00
Cítov – Vysoká B (SO), Dolní Beřkovice B – Střezivojice (13:30), Nebužely – Všetaty B, Lužec B – Spomyšl, Mšeno B – Velký Borek B.
2. kolo – neděle 3. 9. v 17:00
Střezivojice – Lužec B (SO), Cítov – Nebužely (SO), Vysoká B – Velký Borek B, Spomyšl – Mšeno B, Všetaty B – Dolní Beřkovice B.
3. kolo – neděle 10. 9. v 17:00
Velký Borek B – Spomyšl (SO), Dolní Beřkovice B – Cítov (13:30), Nebužely – Vysoká B, Lužec B – Všetaty B, Mšeno B – Střezivojice.
4. kolo – neděle 17. 9. v 17:00
Střezivojice – Velký Borek B (SO), Cítov – Lužec B (SO), Vysoká B – Spomyšl, Všetaty B – Mšeno B, Nebužely – Dolní Beřkovice B.
5. kolo – neděle 24. 9. v 16:30
 Velký Borek B – Všetaty B (SO), Dolní Beřkovice B – Vysoká B (13:30), Lužec B – Nebužely, Mšeno B – Cítov, Spomyšl – Střezivojice.
6. kolo – neděle 1. 10. v 16:00
Cítov – Velký Borek B (SO), Dolní Beřkovice B – Lužec B (13:30), Vysoká B – Střezivojice, Všetaty B – Spomyšl, Nebužely – Mšeno B.
7. kolo – neděle 8. 10. v 16:00
Velký Borek B – Nebužely (SO), Střezivojice – Všetaty B (SO), Lužec B – Vysoká B, Mšeno B – Dolní Beřkovice B, Spomyšl – Cítov.
8. kolo – neděle 15. 10.v 15:30
Cítov – Střezivojice (SO), Dolní Beřkovice B – Velký Borek B (13:30), Vysoká B – Všetaty B, Nebužely – Spomyšl, Lužec B – Mšeno B.
9. kolo – neděle 22. 10.v 15:30
Velký Borek B – Lužec B (SO), Střezivojice – Nebužely (SO), Mšeno B – Vysoká B, Spomyšl – Dolní Beřkovice B, Všetaty B – Cítov.
IV. TŘÍDA – SKUPINA B
1. kolo – neděle 27. 8. v 17:00
Ovčáry – Vojkovice B (SO), Tuhaň – Hostín (SO), Chlumín – Všetaty (SO), Byšice B – Roma Neratovice, Lobkovice B – Zálezlice.
2. kolo – neděle 3. 9. v 17:00
Roma Neratovice – Dřísy (SO), Chlumín – Lobkovice B (SO), Zálezlice – Tuhaň (SO), Hostín – Ovčáry, Vojkovice B – Byšice B.
3. kolo – neděle 10. 9. v 17:00
Ovčáry – Zálezlice (SO), Tuhaň – Chlumín (SO), Lobkovice B – Všetaty, Dřísy – Vojkovice B, Byšice B – Hostouň.
4. kolo – neděle 17. 9. v 17:00
Všetaty – Roma Neratovice (SO), Chlumín – Ovčáry (SO), Zálezlice – Byšice B (SO), Lobkovice B – Tuhaň, Hostín – Dřísy.
5. kolo – neděle 24. 9. v 16:30
Tuhaň – Všetaty (SO), Roma Neratovice – Vojkovice B (SO), Ovčáry – Lobkovice B (SO), Dřísy – Zálezlice, Byšice B – Chlumín.
6. kolo – neděle 1. 10. v 16:00
Chlumín – Dřísy (SO), Všetaty – Vojkovice B (SO), Tuhaň –  Ovčáry (SO), Lobkovice B – Byšice B, Hostín – Roma Neratovice.
7. kolo – neděle 8. 10. v 16:00
Ovčáry – Všetaty (SO), Roma Neratovice – Zálezlice (SO), Dřísy – Lobkovice B, Byšice B – Tuhaň, Vojkovice B – Hostín.
8. kolo – neděle 15. 10. v 15:30
Chlumín – Roma Neratovice (SO), Zálezlice – Vojkovice B (SO), Všetaty – Hostín (SO), Ovčáry – Byšice B (SO), Tuhaň – Dříny (SO).
9. kolo – neděle 22. 10. v 15:30
Roma Neratovice – Lobkovice B (SO), Dřísy – Ovčáry, Byšice B – Všetaty, Hostín – Zálezlice, Vojkovice B – Chlumín.
10. kolo – neděle 29. 10. v 14:30
Všetaty – Zálezlice (SO), Chlumín – Hostín (SO), Tuhaň – Roma Neratovice (SO), Lobkovice B –  Vojkovice B, Byšice B – Dřísy.
11. kolo – neděle 5. 11. v 14:00
Roma Neratovice – Ovčáry (SO), Zálezlice – Chlumín (SO), Dřísy – Všetaty, Vojkovice B – Tuhaň, Hostín – Lobkovice B.
IV. TŘÍDA –  SKUPINA C
1. kolo – neděle 27. 8. v 17:00
Nová Ves – Vraňany (SO), Postřižín – Sazená (SO),  Chvatěruby – Úžice (SO), Kralupy 1901 B – Tursko, Dolany B – Ledčice.
2. kolo – neděle 3. 9. v 17:00
Vraňany – Kralupy 1901 B (SO), Sazená – Nová Ves (SO), Úžice – Postřižín (SO), Ledčice – Tursko, Dolany B – Chvatěruby.
3. kolo – neděle 10. 9. v 17:00
Chvatěruby – Ledčice (SO), Postřižín – Dolany B (SO), Nová Ves – Úžice (SO), Kralupy 1901 B – Sazená, Tursko – Vraňany.
4. kolo – neděle 17. 9. v 17:00
Sazená – Tursko (SO), Úžice – Kralupy 1901 B (SO),  Chvatěruby – Postřižín (SO), Ledčice – Vraňany (14:00), Dolany B – Nová Ves.
5. kolo – neděle 24. 9. v 16:30
Postřižín – Ledčice (SO), Nová Ves – Chvatěruby (SO), Vraňany – Sazená (SO), Kralupy 1901 B – Dolany B, Tursko – Úžice.
6. kolo – neděle 1. 10. v 16:00
Úžice – Vraňany (SO), Chvatěruby – Kralupy 1901 B (SO), Postřižín – Nová Ves (SO), Ledčice – Sazená, Dolany B – Tursko.
7. kolo – neděle 8. 10.v 16:00
Nová Ves – Ledčice (SO), Vraňany – Dolany B (SO), Sázená –  Úžice (SO), Kralupy 1901 B – Postřižín, Tursko – Chvatěruby.
8. kolo – neděle 15. 10. v 15:30
Chvatěruby – Vraňany (SO), Postřižín – Tursko (SO), Nová Ves – Kralupy 1901 B (SO), Ledčice – Úžice (12:30), Dolany B – Sazená.
9. kolo – neděle 22. 10. v 15:30
Vraňany – Postřižín (SO), Sázená – Chvatěruby (SO), Úžice – Dolany B (SO), Kralupy 1901 B – Ledčice, Tursko – Nová Ves. (pet)

 

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter