Stolní tenis: Neratovice přivezly z Mnichova Hradiště všechny body

Neratovice přivezly z Mnichova Hradiště všechny body

Krajské soutěže družstev ve stolním tenise měly tentokrát na programu jen jedno kolo, do něhož se zapojily v divizi Neratovice A a v soutěži I. třídy Neratovice B, Odolena Voda i Všetaty.
V divizi se tým Neratovic vydal k poslednímu týmu soutěže do Mnichova Hradiště a pokud se Neratovice chtěly vyvarovat přímému sestupu, musely u soupeře vyhrát. A to se také stalo. Po úvodních čtyřhrách a třech singlech vedly Neratovice 4:1 a když dokonce zvýšily na 8:3, o jejich vítězství se už nepochybovalo. Domácí sice snížili na 8:5, ale poslední dvě dvouhry vyhráli Jan Dvořák ml. a nejúspěšnější hráč zápasu Glogar, který zvládl všechny čtyři utkání.
V krajské soutěži došlo na derby mezi vedoucí Odolena Vodou a Neratovicemi B. Odolena Voda měla výhodu, že Neratovice B přijely jen s třemi hráči, čímž „Odolka“ už před zápasem po skrečích vedla 3:0. Jenže Odolena Voda dokazovala oprávněnost vedoucí pozice i v dalších zápasech, když všechny vyhrála s konečným výsledkem 10:0. Přesto Neratovice B stále bojují o šanci nehrát play out –  skupinu o záchranu.
 
STŘEDOČESKÁ DIVIZE
Mnichovo Hradiště B – TJ Neratovice A 5:10
Body Neratovic:
Glogar 4, Beneš 2, Jan Dvořák ml. 2, Zdeněk Dvořák 1, čtyřhra 1.
 
Ostatní výsledky 16. kola: Říčany – Lochovice 10:5, Hořovice – Příbram 10:7, Lány – TTC Kladno 3:10, Brandýs nad Labem – Hudlice 10:2, Sadská – Brandýs n. Lab. B 7:10.
 
1. Brandýs n. Lab. A            16  15  1    0  159:46    46
2. Říčany                             16  11  2    3  142:103  35
3. TTC Kladno                     16  11  1    4  138:88    34
4. Hořovice                          16  10  2    4  138:97    32
5. Sadská                            16    9  2    5  130:103  29
6. Brandýs n. Lab. B            16    8  0    8  108:126  24
7. Příbram                            16    7  0    9  123:125  21
8. Lochovice                         16    4  3    9  115:138  15
9. Hudlice                             16    5  0  11  101:139  15
10. Lány                                 16    5  0  11    83:138  15
11. TJ Neratovice                    16    4  1  11    77:135  13
12. Mn. Hradiště B                  16    1  0  15    80:156    3
 
KRAJSKÁ SOUTĚŽ I. TŘÍDY
Aero Odolena Voda – TJ Neratovice B 10:0
Body:
HBody domácích: Hudečková 2, Kulíšek 2, Hendrych 1, Bochňák 1, čtyřhry: 1:0.
 
Sokol Všetaty A – TJ Sokol Velké Popovice 6:10
 Body Všetat: Kulíšek 2, Moulis 2, Růžička 1, čtyřhra: 1.
 
Ostatní výsledky 16. kola: Kosmonosy – Bělá p. Bez. B 7:10, Krchleby – Libice n. Cidl. 1:10, Kutná Hora – Kolín C 10:6, Sadská B – Zruč n. Sáz. 5:10.
 
  1. Aero Odolena Voda            16  13  0    3  144:106  39
2. Bělá p. Bez. B                     16  12  0    4  137:86    36
3. Libice n. Cidl.                      16  10  1    5  145:94    31
4. Kolín C                                16  10  0    6  128:89    30
5. Zruč n. Sáz. B                     16    9  1    6  120:113  28
6. Krchleby                              16  10  0    6  121:113  27
7. Kutná Hora                          16    8  1    7  125:118  25
8. Kosmonosy                          16    7  2    7  126:121  23
9. Neratovice B                        16    6  0  10    92:128  18
10. Velké Popovice                    16    4  1  11  105:135  13
11. Sadská B                             16    3  2  11  103:143  11
12. Všetaty                                 16    0  0  16    60:160    0
(pet)

 

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter