Už za měsíc se rozjedou fotbalové odvety divizních a krajských soutěží

Po dlouhé zimní přestávce, které chyběl akorát ten sníh, si už za měsíc přijdou vyznavači fotbalu opět na své. O víkendu 10. a 11. března vstoupí do jarních odvet i fotbalové divize, v níž máme FK Neratovice Byškovice, krajský přebor, ve kterém se o návrat do divize snaží Sokol Libiš, ale také i I. A třída. Ve skupině B máme hned tři zástupce – TJ Kly, Pšovku Mělník a TJ Záryby. I tyto týmy se budou snažit v jarních odvetách nasbírat co nejvíce bodů. O další dva víkendy později vstoupí do jarních odvet i I. B třída, kde má mělnický region hned sedm svých zástupců.
Našim čtenářům jsme se rozhodli poskytnou servis v podobě jarního losu, víme totiž, že na něj pravidelně čekají. Museli jsme ho ale trochu zredukovat. Pro nedostatek místa jsme se rozhodli zveřejnit jen vystoupení týmů z Mělnicka, ale ve všech soutěžích a kolech.
 
DIVIZE – SKUPINA B
 
16. kolo: SO 10. 3. v 10:15 FK Neratovice Byškovice –  Tn Rakovník. 17. kolo: NE 18. 3. 10:15 Meteor Praha – FK Neratovice Byškovice, 18. kolo: SO 24. 3. v 10:15 FK Neratovice Byškovice – Ostrá, 19. kolo: SO 31. 3. v 16:30 Souš – FK Neratovice Byškovice, 20. kolo: SO 7. 4. v 10:15 FK Neratovice Byškovice – Nový Bor, 21. kolo: NE 15. 4. v 10:15 Motorlet Praha – FK Neratovice Byškovice, 22. kolo: SO 21. 4. v 10:15 FK Neratovice Byškovice – SK Kladno, 23. kolo: SO 28. 4. v 10:15 Chomutov – FK Neratovice Byškovice, 24. kolo: SO 5. 5. v 10:15 FK Neratovice Byškovice – Český Brod, 25. kolo: SO 12. 5. v 17:00 Úvaly – FK Neratovice Byškovice, 26. kolo: SO 19. 5. v 10:15 FK Neratovice Byškovice – Hostouň, 27. kolo: SO 26. 5. v 17:00 Česká Lípa – FK Neratovice Byškovice, 28. kolo: SO 2. 6. v 10:15 FK Neratovice Byškovice – Louny, 29. kolo: SO 9. 6. v 10:15 Hrobce – FK Neratovice Byškovice, 30. kolo: SO 16. 6. v 10:15 FK Neratovice Byškovice – Sn Velvary.
 
KRAJSKÝ PŘEBOR
16. kolo: SO 10. 3. v 10:15 Sokol Libiš – Nespeky, 17. kolo: SO 17. 3. v 15:00 Horky n. Jiz. – Sokol Libiš, 18. kolo:SO 24. 3. v 10:15 Sokol Libiš – Semice, 19. kolo: SO 31. 3. v 10:15 Kutná Hora – Sokol Libiš, 20. kolo: SO 7. 4. v 10:15 Sokol Libiš – Lhota, 21. kolo: NE 15. 4. v 15:30 Poříčany – Sokol Libiš, 22. kolo: SO 21. 4. v 10:15 Sokol Libiš – Slaný, 23. kolo: SO 28. 4. v 10:15 Sokol Libiš – Rejšice, 24. kolo: SO 5. 5. v 16:30 Nové Strašecí – Sokol Libiš, 25. kolo: SO 12. 5. v 10:15 Sokol Libiš – Beroun, 26. kolo: SO 19. 5. v 17:00 Hvozdnice – Sokol Libiš, 27. kolo: SO 26. 5. v 10:15 Sokol Libiš – Klíčany, 28. kolo: SO 2. 6. v 17:00 Tuchlovice – Libiš, 29. kolo: SO 9. 6. v 10:15 Sokol Libiš – Sp. Příbram, 30. kolo: SO 16. 6. v 17:30 Poříčí n. Sáz. – Sokol Libiš.
 
I. A TŘÍDA – SKUPINA B
16. kolo: SO 10. 3. v 14:30 Pšovka Mělník – TJ Kly, Poděbrady – TJ Záryby. 17. kolo: SO 17. 3. v 10:15 TJ Kly – Poděbrady, 15:00 Pšovka Mělník – Pěčice, TJ Záryby – Divišov. 18. kolo: SO 24. 3 v 15:00 Poděbrady – Pšovka Mělník, Divišov – TJ Kly, NE 25 3. v 15:00 Mn. Hradiště – Záryby. 19. kolo: SO 31. 3. v 10:15 TJ Kly – Mn. Hradiště, 15:00 TJ Záryby – Kosmonosy a Pšovka Mělník – Divišov. 20. kolo: 7. 4. v 15:30 Kosmonosy – TJ Kly, NE  8. 4. v 15:30 Velim – TJ Záryby a Mn. Hradiště – Pšovka Mělník. 21. kolo: SO 14. 4. v 10:15 TJ Kly – Velim, 15:30 TJ Záryby – Lysá n. Lab. a Pšovka Mělník- Kosmonosy. 22. kolo: SO 21. 4. v 10:15 Vyšehořovice – TJ Záryby, NE 22. 4. v 16:00 Velim – Pšovka Mělník a Lysá n. Lab. – Kly. 23. kolo: SO 28. 4. v 10:15 TJ Kly – Vyšehořovice, 16:00 TJ Záryby – Čelákovice a Pšovka Mělník – Lysá n. Lab. 24. kolo: SO 5. 5. v 10:15 Čelákovice – Kly, Vyšehořovice – Pšovka Mělník, 16:30 Luštěnice – TJ Záryby, 25. kolo: SO 12. 5. v 10:15 TJ Kly – Luštěnice, 16:30 Pšovka Mělník – Čelákovice a TJ Záryby – Sázava. 26. kolo: SO 19. 5. v 17:00 Luštěnice – Pšovka Mělník a Sázava – TJ Kly, NE 20. 5. v 14:30  Český Brod B – TJ Záryby. 27. kolo: SO 26. 5. v 10:15 TJ Kly – Český Brod B, 17:00 Pšovka Mělník – Sázava a TJ Záryby – Uhl. Janovice. 28. kolo: SO 2. 6. v 17:00 Pěčice – TJ Záryby, NE 3. 8. v 14:30 Český Brod B – Pšovka Mělník, 17:00 Uhl. Janovice – TJ Kly. 29. kolo: SO 9. 6. v 10:15 TJ Kly – TJ Záryby, 17:00 Pšovka Mělník – Uhl. Janovice. 30. kolo: SO 16. 6. v 17:30 TJ Záryby – Pšovka Mělník a Pěčice – TJ Kly.
 
I. B TŘÍDA – SKUPINA B
14. kolo: SO 24. 3. v 10:30 SK Vojkovice – Libčice, 15:00  Dynamo Nelahozeves – TJ Byšice, NE 25. 3. v 15:00 FC Mělník – Neratovice Byškovice B, So Tišice – Dobrovice B, AFK Eletis Lužec – Dol. Bousov.
15. kolo: SO 31. 3. v 15:00 TJ Byšice – AFK Eletis Lužec,  NE 1. 4. v 15:00 Libčice – Dynamo Nelahozeves, Holubice – FK Neratovice Byškovice B, Dobrovice B – FK Vojkovice, Sokol Tišice – FC Mělník.
16. kolo: SO 7. 4. v 10:15 Stará Boleslav – TJ Byšice,  10:30 SK Vojkovice – Sokol Tišice, 15:30 Dynamo Nelahozeves – Dobrovice B, NE 8. 4. v 15:30 FC Mělník – Holubice, FK Neratovice B – Mn. Hradiště B, AFK Eletis Lužec – Libčice.
17. kolo: SO 14. 4. v 10:30 SK Vojkovice – FC Mělník, 15:30 TJ Byšice – Benátky n. Jiz., Dol. Bousov – FK Neratovice Byškovice B, NE 15. 4. v 15:30 Dobrovice B – AFK Eletis Lužec, Sokol Tišice – Dynamo Nelahozeves.
18. kolo: SO 21. 4. v 16:00 Dynamo Nelahozeves – SK Vojkovice, NE 22. 4. v 16:00 FC Mělník – Mn. Hradiště B, FK Neratovice Byškovice B – Byšice, AFK Eletis Lužec – Sokol Tišice.
19. kolo: SO 28. 4. v 10:30 SK Vojkovice – AFK Lužec, 16:00 Dynamo Nelahozeves – FC Mělník, TJ Byšice – Holubice, NE 29. 4. v 16:00 Libčice – Neratovice Byškovice B, Sokol Tišice – Stará Boleslav.
20. kolo: SO 5. 5. v 10:15 Stará Boleslav –  SK Vojkovice, 16:30 Mn. Hradiště B – TJ Byšice, NE 6. 5. v 16:30 AFK Lužec – Dynamo Nelahozeves, FK Neratovice Byškovice B – Dobrovice B, FC Mělník – Dol. Bousov, Benátky n. Jiz. B – Sokol Tišice.
21. kolo: SO 12. 5. v 10:30 SK Vojkovice – Benátky n. Jiz. B, 16:30 Dynamo Nelahozeves – Stará Boleslav, TJ Byšice – Dol. Bousov, NE 13. 5. v 16:30 AFK Lužec – FC Mělník, Sokol Tišice – FK Neratovice Byškovice B.
22. kolo: SO 19. 5. v 10:15 Stará Boleslav – AFK Lužec, NE 20. 5. v 17:00 Holubice – Sokol Tišice, FK Neratovice Byškovice B – SK Vojkovice, FC Mělník – TJ Byšice, Benátky n. Jiz. B – Dynamo Nelahozeves.
23. kolo: SO 26. 5. v 10:15 Stará Boleslav – FC Mělník, 10:30 SK Vojkovice – Holubice, 17:00 Dynamo Nelahozeves – FK Neratovice Byškovice B, NE 27. 5. v 17:00 Sokol Tišice – Mn. Hradiště, Libčice – TJ Byšice. AFK Lužec – Benátky n. Jiz. B.
24. kolo: SO 2. 6. v 17:00 TJ Byšice – Dobrovice B, Dol. Bousov – Sokol Tišice, Mn. Hradiště B – SK Vojkovice, NE 3. 6. v 17:00 Holubice – Dynamo Nelahozeves, FK Neratovice Byškovice B – AFK Lužec, FC Mělník – Libčice.
25. kolo: SO 9. 6. v 10:15 Stará Boleslav – FK Neratovice Byškovice B, 10:30 SK Vojkovice – Dol. Bousov, 17:00 Dynamo Nelahozeves – Mn. Hradiště B, NE 10. 6. v 17:00 Sokol Tišice – TJ Byšice, Benátky n. Jiz. B – FC Mělník, AFK Lužec – Holubice.
26. kolo: SO 16. 6. v 17:30 TJ Byšice – SK Vojkovice, Dol. Bousov – Dynamo Nelahozeves, Mn. Hradiště B – AFK Lužec, NE 17. 6. v 17:30 Libčice – Sokol Tišice, FK Neratovice Byškovice B – Benátky n. Jiz. B, FC Mělník – Dobrovice B. (pet)

 

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter